Новий навчальний рік у Київській гімназії східних мов №1 розпочнеться з проведення уроку, присвяченого темі: "Україна – єдина країна"

У КГСМ №1 присвятять перший урок Єдиній Україні

Новий навчальний рік у Київській гімназії східних мов №1 розпочнеться з проведення уроку, присвяченого темі: "Україна – єдина країна". Урекомендаційному листіосвітнього відомства щодо проведення першого року у 2014/15 навчальному році зазначається, що метою уроку має стати формування у школярів розуміння єдності й цілісності України, її багатонаціонального народу, незалежної, демократичної та заможної держави.


Основний зміст першого уроку буде спрямований на утвердження єдності України, нероздільності її території та народу. У ході уроку увагу дітей буде акцентовано на тому, що Крим і Донбас – це Україна, що люди, які мешкають на цих територіях, – громадяни України. Під час проведення уроку вчителі звернуться до подій минулого та сьогодення, що засвідчили прагнення українського народу до вільного, щасливого, заможного життя. Оголосять хвилину мовчання з метою вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні, воїнів та інших загиблих у боротьбі за свободу, цілісність та єдність нашої держави./Files/images/_7.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 50