/Files/images/kafedra06.jpg

/Files/images/klas/6.gif

ПРИЙОМ В ГІМНАЗІЮ 2015-2016 н.р.

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Записати майбутнього першокласника на співбесіду для вступу до 1 класу Київської гімназії східних мов №1 можна одному з батьків
з 01 березня 2016 року.
Співбесіди - з 1 квітня 2016 року.


На 2015-2016 н.р. визначені для вивчення у перших класах Київської гімназії східних мов №1 такі східні мови:
- китайська;
- гінді;
- арабська;
- японська;
- турецька.


Перспективний план набору учнів до 1-их класів на 2015-2016 н. р.:

3 класи,
90 учнів.

ТЕРИТОРІЯ,
закріплена за Київською гімназією східних мов №1 для проведення оюбліку дітей та підлітків шкільного віку у Святошинському районі м. Києва

Вул. Крамського - буд. № 4; 9.

Вул. Котельникова - буд. № 26; 29/18; 32/11;, 33; 35; 37; 37-а; 42; 45; 45-а; 46; 47; 51-а; 53, 53-а;.

Вул. Верховинна - буд. №28; 34; 38/9; 39.

Вул. Кричевського - буд. № 20.

Вул. Львівська - буд. № 37-46;

Пр-т Перемоги - буд. № 121; 121-а; 121-б.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ СПІВБЕСІДИ:

1. Пред’явити оригінал свідоцтва про народження дитини
2. Здати копію свідоцтва про народження дитини
3. Пред’явити завірену медичну картку дитини з пройденим медоглядом, відміткою про готовність дитини до навчання (форма №26).
Режим роботи:
Тривалість уроків 08.30-13.00.
Група продовженого дня 13.00-18.00
Приміщення для сну не передбачені.
Заняття гуртків (бісер, батік, чайна церемонія, квіткарство, малювання, корегуючи гімнастика, тощо) у другій половині дня проводяться після обов’язкової 1,5-годинної прогулянки на свіжому повітрі.
ДОВІДКИ ЗА ТЕЛЕФОНОМ: 424-11-53

/Files/images/1830178qyjed01h98.gif


ПРИЙОМ В ГІМНАЗІЮ 2014-2015

Клас Вчитель початкових класів
1Кривдік Ганна Дмитрівна кваліфікаційна категорія "спеціаліст вищох категорії",
" старший учитель"
1Литвинюк Валентина Анатоліївна кваліфікаційна категорія "спеціаліст вищої категорії", "старший учитель"
1Плужник Інна Миколаїівна
кваліфікаційна категорія "спеціаліст вищої категорії", "старший учитель"
1
Старченко Ірина Миколаївна
кваліфікаційна категорія "спеціаліст вищої категорії", "страрший учитель"
Правила прийому дітей до 1-го класу

Шановні батьки!

З 01 квітня розпочинається прийом учнів до перших класів навчальних закладів Святошинського району на 2014-2015 навчальний рік.

Маленьких першокласників чекають 19 середніх загальноосвітніх шкіл, 12 спеціалізованих шкіл, 4 гімназій, 1 ліцей,5 навчально-виховних комплексів.

Районне управління освіти знайомить батьків майбутніх першокласників з основними правилами прийому до 1-х класів.

Правила прийому дітей до 1-го класу

1. До першого класу загальноосвітніх навчальних закладів приймаються діти, як правило, з 6 років.

2.Прийом дітей до загальноосвітніх шкіл та навчально-виховних комплексів здійснюється без проведення вступних випробувань, тестувань, співбесід, іспитів з перевірки їх знань з навчальних предметів, відповідно до території обслуговування. Діти, які територіально не обслуговуються навчальним закладом, можуть бути зараховані до нього при наявності вільних місць.

3.Для зарахування дитини до 1 класу батькам, або особам, які їх замінюють, подаються документи:

  • Заява батьків, або осіб, які їх замінюють.
  • Копія свідоцтва про народження.
  • Медична картка дитини встановленого зразка.
  • Психолого-педагогічна картка розвитку дитини ( за згодою батьків).

4.Вимагати від батьків будь-які інші довідки, зокрема, з місця роботи, про заробітну плату тощо, а також збирати грошові внески, як умова зарахування до закладу, категорично забороняється.

5. Забезпечується першочерговий прийом до 1 класів дітей, які постійно проживають на закріпленій за навчальним закладом території обслуговування або мають старших сестер і братів, які навчаються у даному закладі.

6. До спеціалізованих шкіл прийом проводиться відповідно Інструкції про порядок конкурсного приймання дітей (учнів, вихованців) до гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл (шкіл-інтернатів), затвердженою наказом Міністерства освіти і науки України від 19.06.2003 за №389;

7. До ліцеїв і гімназій, до складу яких входить початкова школа, зарахування здійснюється на безконкурсній основі.

У кожному освітньому закладі з 01 березня 2014 року розташований інформаційний стенд, з якого ви довідаєтесь про правила прийому, графік прийому документів, мікрорайон обслуговування,склад приймальної комісії (при спеціалізованих школах).

Контактні телефони управління освіти:

тел. №274-97-03 -Лук’янчук Ігор Анатолійович, начальник відділу з питань загальної середньої освіти;

тел. №.274-97-01 - Голованенко Людмила Миколаївна, головний спеціаліст.

Правила прийому в гімназію

Увага!
Запис на співбесіду майбутніх першокласників
розпочинається в березні (для запису приїздити особисто в гімназію)
Співбесіда з майбутніми першокласниками розпочинається в квітні
На співбесіду приходити з такими документами:
1. Копія свідоцтва про народження
2. Медична карта (форма № 26)
3. Відмітка про реєстрацію (для іноземних громадян)
4. Паспорт (копія паспорта для іноземців)
Правила прийому дітей до КГСМ № 1
1. До КГСМ № 1 приймаються громадяни України (незалежно від місця проживання), іноземці, а також особи без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах.

2. Всі учні здобувають загальну середню освіту відповідно до чинного законодавства на безоплатній основі.

3. Прийом дітей до гімназії здійснюється шляхом співбесіди, що виявляє здібності до вивчення східних мов. Конкурсні випробування здійснюються на безоплатній основі.

4. До першого класу зараховуються, як правило, діти шести-семи років.

5. Батьки дітей, які вступають до 1-го класу або особи, що їх замінюють повинні подати наступні документи: заяву на ім’я директора, копію свідоцтва про народження, медичну картку (форма № 26), реєстрацію в Україні (для іноземців), паспорт (копія для іноземців), психолого-педагогічну картку розвитку дитини (оформлює ДНЗ, подається за бажанням батьків).

6. Приймання дітей, які вступають до першого класу проводиться у терміни, визначені навчальним закладом у формі співбесіди з дитиною в присутності її батьків або осіб, що їх замінюють.

7. Співбесіда з дитиною, яка вступає до 1-го класу включає виконання спеціальних діагностичних завдань для перевірки рівня загального розвитку дитини, її функціональної готовності до систематичного навчання та здатності до вивчення дисциплін відповідно до спеціалізації гімназії (східні мови).

8. Такі завдання розроблені педагогічною комісією спільно з психологами закладу, затверджені директором і погоджені з районним управлінням освіти. Не допускається перевірка знань та умінь дитини понад обсяги державних вимог навчально-виховних програм дошкільного закладу. співбесіда не повинна тривати більше 30 хвилин.

9. Конкурсні випробування для учні, які вступають до 10-х класів проводяться з навчальних предметів, що відповідають спеціалізації закладу, в усній або письмовій формах (співбесіда, письмова робота, усне опитування за білетом тощо). Адміністрація самостійно визначає види, форми проведення та кількість конкурсних випробувань, але не більше трьох з урахуванням співбесіди.

10. Конкурсні випробування для учні, які вступають до інших класів гімназії проводяться за умови наявності вільних місць.
11. Випробовування для учнів проводяться лише після закінчення навчального року (червень-липень). За наявності вільних місць допускається додаткове конкурсне приймання (серпень), яке організовується таким чином, щоб зарахування дітей (учнів) відбулося не пізніше ніж за тиждень до початку нового навчального року.
12. За наявності вільних місць допускається конкурсне приймання протягом навчального року. При цьому наповнюваність класів не повинна перевищувати 30 учнів.
13. Організацію прийому до гімназії здійснює приймальна комісія, склад якої затверджується наказом директора за погодженням з радою навчального закладу. До складу приймальної комісії входить психолого. Головою конкурсної комісії є директор гімназії або його заступник.
14. До участі у конкурсі допускаються діти (учні) на підставі особистої заяви (для неповнолітніх - заяви батьків або осіб, які їх замінюють), табеля успішності учня (окрім дітей, які вступають до 1-го класу) або свідоцтва про базову середню освіту.
Контактний телефон: 424-11-53
Кiлькiсть переглядiв: 434