ПОСОЛЬСТВО ІСЛАМСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ ІРАН В УКРАЇНІ

Посилання на сайт wym-1411479275076

/Files/images/001.jpg

Національне свято -

11 лютого - День Ісламської революції (1979 р.)


/Files/images/24.gif

2014-2015 н.р.

21/04/2015 р.

Обмін досвідом

Сьогодні Київську гімназію східних мов №1 відвідали наші давні друзі з Ірану. Делегація на чолі з директором департаменту шкіл Ірану за кордоном паном Ібрахімом Надерлу та директором інранської школи в Києві пані Нахід Абазарі.

Основною метою візиту почесних гостей є знайомство з славетним навчальним закладом та популяризація перської мови, літератури та культури в Україні, вдосконалення викладання перської мови та літератури, а також інших іранознавчих дисциплін (історії, країнознавства, культури, мистецтва, етнографії, фольклору Ірану); створення умов для самостійної науково-дослідницької роботи вчителів та учнів, зміцнення наукових та культурних зв’язків між Україною та Іраном; організації стажування учнів-іраністів та вчителів у провідних навчальних закладах Ірану.

/Files/images/06/DSC03123.JPG /Files/images/06/DSC03132.JPG

/Files/images/06/DSC03111.JPG /Files/images/06/DSC03125.JPG

/Files/images/06/DSC03102.JPG /Files/images/06/DSC03103.JPG

/Files/images/06/DSC03136.JPG


11/02/2015 р.

Святкування 36-річниці Ісламської революції в Ірані

в готелі "InterContinental Kyiv"

/Files/images/10/DSC07912.JPG

/Files/images/10/DSC07916.JPG

11/02/2015 р. Зустріч, яка відбулася на честь святкування 36-річниці Ісламської революції в Ірані, підтвердила, що два незалежних народи України та Ірану крокують вірним шляхом дружби та порозуміння.

Кіт Ю. П. – директор КГСМ №1 та Джигора Н. О. – заступник директора з іноземних мов привітали зі святом Й.В. пана Мохаммада Бехешті-Монфареда, Посла Ісламської Республіки Іран в Україні та Республіці Молдова (за сумісництвом) і весь народ Ірану.

Під час зустрічі керівництво гімназії поділилось враженнями від зустрічі з учнями та вчителями іранської школи, а також визначили перспективи співробітництва обох навчальних закладів.


10/02/2014 р.

Сьогодні Київська гімназія східних мов №1 гостинно зустрічала своїх друзів – учнів, вчителів та адміністрацію іранської школи, що в Києві. Надзвичайна подія була присвячена 36-річниці Ісламської революції в Ірані.

Іранську школу представляли почесні гості: -

- Пані Нахід Абазарі, директор школи

- Пані Доктор Махбубе Таваколі – викладач старшої школи (математика)

- Пані доктор Наргес Мохаммаді – викладач старшої школи ((література Ірану)

- Пані Хабібе Таханзаде – викладач старшої школи (перська , арабська мови)

- Пан доктор Мохсен Аміні – викладач старшої школи (фізики, хімія)

- Пан Голамреза Таваколі – викладач початкової школи

- Пан Махмуд Земанаті - викладач початкової школи

- Пан Амір Мохташаміфар – викладач старшої школи (соціальні науки)

- Пан інженер Масуд Форугі - викладач старшої школи (математика і науки)

- Пан Голамреза Гашемі - викладач старшої школи (англійська мова)

Від імені педагогічного колективу нашого навчального , учнів та батьків, привітали : директор КГСМ №1 – Кіт Ю. П. і Джигора Н. О. У своїх виступах вони зазначили, що вивчення перської мови – це крок до порозуміння та дружби між нашими учнями – маленькими громадянами наших країн. Від щирого спілкування між ними залежить майбутнє між Україною та Іраном. Вже сьогодні необхідно плекати ці дружні стосунки. Зустріч, яка відбулася у цей світлий день – яскравий приклад дружніх намірів обох народів, які мають свою історію, культуру, традиції.

Після закінчення святкового концерту, присутніх чекали солодощі та фрукти. Але головним показником свята стало спілкування між дорослими і дітьми та щирі посмішки всіх присутніх.

/Files/images/10/DSC01469.JPG

/Files/images/10/DSC01444.JPG

/Files/images/10/DSC01454.JPG


14/11/2014 р. Перська мова – міст дружби між Україною та Іраном

Ісламська Республіка Іран є одним з найбільших економічних партнерів України у регіоні Близького Сходу, країною, у співробітництві з якою наша держава має значний економічний інтерес. Хочеться зазначити, що і культурно-гуманітарне співробітництво між Україною та Іраном динамічно розвивається і включає різноманітні форми (культурно-мистецькі заходи, спортивні змагання, молодіжні обміни, тощо).

В рамках дружніх двохсторонніх відносин між Україною та Ісламською Республікою Іран відбулася тепла зустріч Й.В. пана Мохаммада Бехешті-Монфареда, Посла Ісламської Республіки Іран в Україні та Республіці Молдова (за сумісництвом) та адміністрацією Київської гімназії східних мов №1 на чолі з директором навчального закладу Кітом Ю. П.

Й. В. пана Мохаммада Бехешті-Монфареда супроводжували пан Парвін Гударзі - спеціаліст Посольства Ісламської Республіки Іран в Україніз освіти та пан Хесам Дабір Сійаги - представникПосольства Ісламської Республіки Іран в Україніз науки.

Основною метою візиту почесних гостей є знайомство з славетним навчальним закладом та популяризація перської мови, літератури та культури в Україні, вдосконалення викладання перської мови та літератури, а також інших іранознавчих дисциплін (історії, країнознавства, культури, мистецтва, етнографії, фольклору Ірану); створення умов для самостійної науково-дослідницької роботи вчителів та учнів, зміцнення наукових та культурних зв’язків між Україною та Іраном; організації стажування учнів-іраністів та вчителів у провідних навчальних закладах Ірану.

Гімназисти вітали поважних гостей не тільки перською мовою, але й мовами країн Сходу, які вивчаються у навчальному закладі.

Й.В. пан Мохаммад Бехешті-Монфаред, Посол Ісламської Республіки Іран в Україні та Республіці Молдова (за сумісництвом) наприкінці зустрічі зазначив: «Кожного разу, коли я виступаю з промовою, я підкреслюю те значення, яке має мова і література, зокрема перська мова і література, як одна з основ для розвитку двосторонніх відносин у галузях культури та науки. Я дуже радий, що в Україні існує значний інтерес до вивчення перської мови. Хочу сказати, що я дуже задоволений і сподіваюся, що найближчим часом, у гімназистів з`явиться можливість відвідати Іран, та познайомитися з культурно-історичною скарбницею мого народу».

/Files/images/iran/DSC00109.JPG

/Files/images/iran/DSC00125.JPG

/Files/images/iran/DSC00138.JPG

/Files/images/iran/DSC00140.JPG

/Files/images/iran/DSC00144.JPG

/Files/images/iran/DSC00154.JPG

/Files/images/iran/DSC00160.JPG

/Files/images/iran/DSC00177.JPG

/Files/images/iran/DSC00182.JPG


15/10/2014 р.

15 жовтня у Київському національному лінгвістичному університеті відбулася зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Іран в Україні паном Мухаммадом Бехешті Монфаредом. Ця зустріч стала урочистим літературним заходом, який був присвячений ушануванню видатного поета-класика перської літератури Хафіза.

/Files/images/DSC07608.JPG

Докладніше: Калейдоскоп подій: wym-1413638495048

Калейдоскоп останніх зустрічей

Вивчати перську мову в нашій гімназії цікаво та перспективно

13 вересня Київська гімназія східних мов №1 приймала делегацію представників Посольства Ісламської республіки Іран.На зустрічі зазначено , що культурно-гуманітарне співробітництво між Україною та Іраном динамічно розвивається і включає різноманітні форми, насамперед участь у культурно-мистецьких та виставкових заходах, спортивні змагання, молодіжні обміни тощо.Велику увагу було приділено вивченню перської мови та культури в київському навчальному закладі, створенню та друкуванню необхідної навчально-методичної літератури, підручників.

Перська мова(також фарсі; перс.فارسی) — офіційна мова Ісламської Республіки Іран (перс.جمهوری اسلامی ایران— Джомхурі-йе Есламі-йє Іран) — держави на південному заході Азії. Іран володіє другими за розміром у Західній Азії та ісламському світі економікою після Туреччини і є однією з найбільш технологічно розвинених держав регіону. Іран розташовується у стратегічно важливому регіоні Євразії і має в своєму розпорядженні треті у світі запаси нафти і другі — природного газу, а також великі запаси вугілля та інших корисних копалин. В сучасному світі Іран відіграє дуже важливу роль. Стрімкий розвиток відносин між Іраном та Україною, співробітництво за багатьма напрямками в сфері економіки, культури та науки сприяє поширенню інтересів до вивчення мови цієї країни.

Перська мова — цікава, неважка в опануванні, відноситься до індоєвропейської мовної сім ї як англійська і українська.

Сучасна перська мова використовує арабське письмо з додаванням 4 спеціальних букв для властиво перських звуків, що не мають аналогів в арабській. Основу лексики складають іранські слова, але є дуже багато запозичень, особливо з арабської (близько половини усіх слів), також є численні запозичення з турецької, французької, англійської мов.

Це дуже мелодійна мова, а перська поезія відома по всьому світу. Величезний літературний спадок написаний мовою фарсі, перш за все класичні твори поетів Рудакі, Фірдоусі, Омара Хайяма, Сааді, Гафіза, Румі, Джумі та інших, всесвітньо визнані та перекладені багатьма мовами світу.

В Київській гімназії східних мов №1 вивчається не лише перська мова та література, але й традиції та свята Ірану. Одним з найважливіших свят мусульманського світу є веселе свято весни “Ноуруз”, яке щорічно відзначають учні гімназії.

Вивчати перську мову в нашій гімназії не лише цікаво та перспективно, а ще й весело!

/Files/images/115.jpg

/Files/images/117.jpg

/Files/images/116.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 63