/Files/images/teacher-gif.gif

Управління освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації

РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ wym-1411840500742

/Files/images/razdelitel6.gif

29/09/2014 р. Звітньо-виборні збори гімназійної профспілкової організації

29 вересня 2014 року у Київській гімназії східних мов №1 відбулися звітно-виборні збори профспілкової організації загальноосвітнього навчального закладу.

У роботі заходу взяли участь члени трудового колективу на чолі з головою профспілкової організації Завгородньою Л. В.

Обговоривши звіт голови первинної профспілкової організації за 2010-2014 р., збори визнали роботу профспілкового комітету задовільною.

Вибори профкому відбулися відкритим голосуванням.

На новий термін головою обрано Завгородню Л. В., яка успішно очолювала профспілки на протязі п`яти років. Вітаємо Завгородню Ларису Володимирівну з обранням та бажаємо плідної та злагодженої роботи.

/Files/images/1111.jpg

/Files/images/IMG_0373.jpg

/Files/images/IMG_0374.jpg

26/09/2014 р. Профспілка занепокоєна станом фінансування галузі «Освіта»

17 вересня 2014 року у Київській міській державній адміністрації відбулося засідання круглого столу «Збереження освітянам столиці 20% муніципальної надбавки».

Під час зустрічі Київська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України висловила своє занепокоєння станом фінансування галузі «Освіта» в столиці та звуженням обсягу прав і гарантій працівників навчальних закладів.

Докладшіше wym-1411840335850

26/09/2014 р. Профспілка освітян столиці
оголошує конкурс!

Шановна педагогічна молодь столиці!

Київська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України оголошує IVщорічний конкурс творчих робіт «Педагогічні сходинки».

До участі запрошуються молоді учителі, вихователі, викладачі, а також студенти та аспіранти педагогічних вишів Києва, які вправно володіють мистецтвом слова.

Тема конкурсу:«Любіть Україну, як сонце, любіть, як вітер, і трави, і води…В годину щасливу і в радості мить, любіть у годину негоди…»

Про проведення конкурсу серед педагогічної молоді м. Києва «Педагогічні сходинки»

Загальне положення.

Київська міська організація Профспілки освіти і науки України та інформаційний вісник «Єдність» оголошує про проведення конкурсу серед педагогічної молоді м. Києва «Педагогічні сходинки».

Мета– розкрити творчий потенціал молодих учителів; закріпити мотивацію до педагогічної діяльності; сприяти розвитку молодіжних освітянських ініціатив, формуванню системи цінностей у вчителів-початківців та підвищенню престижу педагогічної праці.

Умови
До участі у конкурсі запрошуються молоді вчителі, вихователі, викладачі до 30 років зі стажем роботи до 3 років, а також студенти й аспіранти педагогічних вищих навчальних закладів.

Учасники конкурсу самостійно обирають стиль і жанр матеріалу (нарис, проблемна стаття, інтерв’ю, репортаж, гумореска тощо).

Вимоги
Об’єм роботи – не більше 3 сторінок друкованого тексту. Високий творчий рівень. Цікавий зміст. Наявність заголовку та підпису. Тексти, фото, ілюстрації передаються до редакції КМОППОіНУ на електронних носіях або надсилаються на електронну поштуinfo@profspilka.kiev.ua

До матеріалів додаються відомості про автора: ксерокопія паспорта, ідентифікаційного номеру, назва закладу освіти, посада, стаж роботи, номер мобільного телефону.

Матеріали, що поступили після закінчення прийому заявок, до конкурсу допущені не будуть.

Збір матеріалів з 11 вересня 2014 року до 30 листопада 2014 року в редакції ІВ «Єдність».

Підбиття підсумків здійснюватиметься до 15 грудня 2014 року.

Оргкомітет визначить три лауреати та переможця конкурсу.

Контактний телефон: 235-31-61

Прес-служба КМОППОіНУ

Кiлькiсть переглядiв: 89