/Files/images/knigi-41.gif

/Files/images/8507.jpg

2015 - 2016 н. р.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД З НАВЧАЛЬНИХ ПРЕДМЕТІВ

Переможці

ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології Святошинського району м.Києва у 2015-2016 н.р.

учнів 8 класів

№ п/п ПІБ учня Школа Результати ПІБ вчителя
бали Місце
1 Бершадська Поліна Олегівна КГСМ № 1 37 ІІІ Вербицька О.В..

Переможці

ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології Святошинського району м.Києва у 2015-2016 н.р.

учнів 10 класів

№ п/п ПІБ учня Школа Результат ПІБ вчителя
бали Місце
18 Напненко Ірина Олександрівна КГСМ № 1 42 ІІІ Романова І.Ю.
14 Полева Софія Володимирівна КГСМ № 1 48 ІІІ Романова І.Ю.
23 Донець Катерина Валеріївна КГСМ № 1 37 ІІІ Романова І.Ю.

Голова журі: Грищук Ірина Сергіївна

Голова організаційного комітету: Кручек Олена Анатоліївна

Члени журі:

Власюк В.М., Вовкогон Н.Г., Загоруй В.П., Костюченко О.Л., Мірошніченко Л.В., Петренко О.П., Романова І.Ю., Савенок О.В., Свиридова Н.К., Сафоннікова В.А., Софієнко О.М., Циганок Г.В. , Чеверноженко Л.В.

Переможці

ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики серед учнів 7-х класі

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Школа Сума балів Місце Вчитель
1. Денисенко Андрій Володимирович КГСМ 1 10 ІІІ Здоренко Т.П.

Голова журі: Грищук І.С.

Члени журі: Оцел О.І., Загородня З.Є., Пашкова В.А., Васько Н.М., Литвин Н.С., Філь В.В..

Переможці

ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики серед учнів 6-х класів

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Школа Сума балів Місце Вчитель
Позниш Ельдар Зенурович КГСМ 1 10 ІІІ Здоренко Т.П.

Голова журі: Грищук І.С.

Члени журі: Оцел О.І., Загородня З.Є., Пашкова В.А., Васько Н.М., Литвин Н.С., Філь В.В..

Переможці

ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики серед учнів 7-х класів

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Школа Сума балів Місце Вчитель
Дубініна Ольга Андріївна КГСМ 1 10 ІІІ Литвин Н.С.

Голова журі: Грищук І.С.

Члени журі: Ткаченко Л.І., Ратинська Т.В., Клименко Т.В., Гловач Л.С., Руденко К.М., Власюк Т.С., Мостова А.А.

Переможці

ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики серед учнів 8-х класів

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Школа Сума балів Місце Вчитель
Горніцька Апполінарія Вікторівна КГСМ 1 13 ІІ Дмитренко В.І.

Голова журі: Грищук І.С.

Члени журі: Куцик Н.М., Міодушевська Т.Л., Орденко Л.В., Смалько О.Л., Павлова Т.П., Гайдай Л.В.,

Ситенко Н.О., Жигала Т.Д., Савицька К.Б..

Переможці

ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики серед учнів 9-х класів

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Школа Сума балів Місце Вчитель
Єлісов Ілля Євгенович КГСМ 1 15 ІІ Здоренко Т.П.
Куранов Лев Юрійович КГСМ 1 11 ІІІ Сергієнко Л.І.
Землинський Нікіта Сергійович КГСМ 1 11 ІІІ Сергієнко Л.І.

Голова журі: Грищук І.С.

Члени журі: Джемула Л.М., Гречишкіна О.В., Агеєва Н.І., Левченко В.А., Зінькова Л.В.,

Пархоменко А.В., Цесаренко О.Ю..

Переможці

ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики серед учнів 11-х класів

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Школа Сума балів Місце Вчитель
Побережна Ганна Євгенівна КГСМ 1 14 ІІІ Сергієнко Л.І.

Голова журі: Грищук І.С.

Члени журі: Чумак Н.С., Задира Л.М., Шульга Т.М., Нікулін О.В., Самохвалова Л.І., Жерносєкова Н.В..

Переможці

Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури

7 клас

№ з/п ПІБ учасника Навчальний заклад клас місце ПІБ учителя
11 Михайлова Юлія Олександрівна КГСМ № 1 7 ІІ Тихоненко Наталія Миколаївна

8клас

№ з/п ПІБ учасника Навчальний заклад клас місце ПІБ учителя
18 Абугалы Аміна Алааївна КГСМ № 1 8 ІІІ Ушакова Тетяна Сергіївна

10 клас

№ з/п ПІБ учасника Навчальний заклад клас місце ПІБ учителя
2 Кульбако Юлія Сергіївна КГСМ № 1 10 І Манжелій Оксана Володимирівна

11 клас

№ з/п ПІБ учасника Навч. заклад клас місце ПІБ учителя
19 Сокольвак Дар’я Юріївна КГСМ № 1 11 ІІІ Масловська Людмила Григорівна

ПЕРЕМОЖЦІ

ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії 2015-16.р.

Прізвище, ім'я по батькові учасника Навчальний заклад Місце Прізвище, ім'я по батькові вчителя
8 клас
1. Копейкіна Дарина КГСМ №1 ІІ Малахатка Л.О.
9 клас
2. Карась Артем Ігорович КГСМ №1 ІІ Малахатка Л.О.
10 клас
3. Куценко Ірина Станіславівна КГ СМ №1 ІІІ Малахатка Л.О.
4. Напненко Ірина Олександрівна КГ СМ №1 ІІ Малахатка Л.О.

ПЕРЕМОЖЦІ ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики 2015-16.р.

Школа ПІБ учня Клас ПІБ вчителя місце
КГСМ Цьомка Софія Юріївна 7 Бусол Раїса Михайлівна ІІІ

Переможці ІІ етапу

Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

2015-2016 навчальні роки

Святошинський район м.Київ

УЧНІ 8- КЛАСУ

ШКОЛА ПІБ учня Клас ПІБ вчителя Загальна кількість балів Місце в ІІ етапі
КГСМ№1 Козорог Катерина Костянтинівна 8 Грищук І.С 26 ІІ
КГСМ№1 Абугалі Аліна Аланівна 8 Грищук І.С. 16 ІІІ

УЧНІ 9-Х КЛАСІВ

ШКОЛА ПІБ учня Клас ПІБ вчителя Загальна кількість балів Місце в ІІ етапі
КГСМ№1 Карась Артем Ігорович Спіріна Л.О. 25 ІІ
КГСМ№1 Костюк Тамара Романівна Спіріна Л.О. 16 ІІІ

УЧНІВ 11-Х КЛАСІВ

ШКОЛА ПІБ учня Клас ПІБ вчителя Загальна кількість балів Місце в ІІ етапі
КГСМ№1 Вербова Олександра Олегівна 11 Спіріна Л.О. 25 ІІІ

Голова журі Грищук Ірина Сергіївна

Члени журі

Усата Оксана Анатоліївна

Шпильова Вікторія Володимирівна

Нечипоренко Лілія Вікторівна

Найдиш Наталія Степанівна

Сергеєва Олена Олексіївна

Маначинська Оксана Петрівна

Бабицька Валентина Петрівна

Полтавська Валентина Олександрівна

Макаренко Людмила Павлівна

Харенко Наталія Миколаївна

Грищук Анастасія Віталіївна

Шапорда Петро Арсентійович,Обушна Олена Сергіївна


Міністр освіти і науки України Сергій Квіт підписав наказ від 08.08.2014 № 918 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2014/2015 навчальному році».

Відповідно до наказу, у новому навчальному році будуть проведені Всеукраїнські учнівські олімпіади з української мови та літератури, англійської, німецької, французької мов, історії, математики, фізики, астрономії, хімії, біології, екології, географії, інформатики. Загальне керівництво Всеукраїнськими олімпіадами та турнірами забезпечуватиме департамент загальної середньої та дошкільної освіти МОН.

Олімпіади та турніри відбудуться у три етапи: І етап – у жовтні 2014 року, ІІ етап – у листопаді-грудні 2014 року, ІІІ етап – у січні-лютому 2015 року.

2014-2015 н.р.

графік проведення учнівських олімпіад (ІІІ міський етап)

wym-1422732227736


/Files/images/ndya/lh.gif

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД
2014-2015 н.р.!

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

Святошинський район м.Київ 2014-2015 навчальний рік

Клас Сума балів Місце Школа Прізвище, ім’я, по батькові учня Вчитель
11 30 1 КГСМ №1 Корованенко Валерія Володимирівна Грищук І.С.

Список

учнів – переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських

учнівських олімпіад з англійської мови 2014-2015н.р.

П.І.Б. учня № ЗНЗ Клас Місце П.І.Б. вчителя
Розживін Саша КГСМ №1 8 ІІ Цільмак С.В.
Фуголь Нікіта КГСМ №1 8 ІІІ Цільмак С.В.
Балука Настя КГСМ №1 8 ІІІ Степанюк О.М.
Вербова Саша КГСМ № 1 10 ІІІ Вохмяніна О.І.

ПРОТОКОЛ

проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

Код Кількість балів за види діяльності Сума балів Місце Школа Прізвище, ім’я, по батькові учня
1 2 3 4
1. 6-10-322 4 5 5 2 16 II КГСМ 1 Дубініна Ольга Андріївна
2. 6-2-318 4 1 0 0 5 КГСМ 1 Трошин Станіслав Вадимович
3. 6-10-321 3 1 0 2 6 КГСМ 1 Задорожна Олександра Олегівна
4. 6- 13-319 4 3 1 2 13 III КГСМ 1 Шарко Єгор Андрійович

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ

ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

Місце проведення: СШ № 76, 08.11.2014 року

1 Балука Анастасія Володимирівна КГСМ №1 8 ІІ Панченко Світлана Віталіївна

ПРОТОКОЛ

ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ФІЗИКИ

2014-15 Н.Р.

Школа ПІБ учня Клас ПІБ вчителя 1 2 3 4 5 Місце
КГСМ Родченко Ілля Сергійович 7 Бусол Раїса Михайлівна 2 3 10 2 3 20 2
КГСМ Малінін Ростислав Петрович 7 Бусол Раїса Михайлівна 0 1 4 1 0 6 -
Школа ПІБ учня Клас ПІБ вчителя 1 2 3 4 5 Місце
КГСМ Фуголь Микита Сергійович 8 Бусол Раїса Михайлівна 2 4 1 2 2 11 -
КГСМ Фурсенко Анна Леонідівна 9 Бусол Раїса Михайлівна 4 3 2 2 3 14 3
Школа ПІБ учня Клас ПІБ вчителя 1 2 3 4 5 Місце
КГСМ Тюрін Данило Дмитрович 10 Бусол Раїса Михайлівна 1,5 1,5 6 2 6 17 3
КГСМ Никитюк Ірина Юріївна 10 Бусол Раїса Михайлівна 2 1 6 3 1 13 -

Список

учнів – переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських

учнівських олімпіад з історії 2014-2015н.р.

Прізвище. ім'я, по батькові учасника Школа Клас Місце Прізвище, ім'я, по батькові вчителя
1. Баженов вген КГСМ 9 ІІІ Андрук Л.М.

ВІТАЄМО

ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ

Всеукраїнської учнівської олімпіади зі світовоїлітератури

Місце проведення: СШ №76, 14.11.2014

7 клас

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учасника Школа Місце Прізвище, ініціали вчителя
28 АбугаліАмінаАлааївна гімназія східних мов №1 ІІІ Сегеда Ж.П.

8 клас

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учасника Школа Місце Прізвище, ініціали вчителя
1 Балука Анастасія Володимирівна гімназія східних мов №1 ІІІ Ігнатенко Е.В.

9 клас

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учасника Школа Місце Прізвище, ініціали вчителя
1 Дяденко Діана Олександрівна гімназія східних мов №1 І Семенюк С.І.
2 Кульбако Юлія Сергіївна гімназія східних мов №1 ІІ Семенюк С.І.
3 Полева Софія Володимирівна гімназія східних мов №1 ІІІ Семенюк С.І.

10 клас

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учасника Школа Місце Прізвище, ініціали вчителя
1 Сокольвак Дар’я Юріївна гімназія східних мов №1 ІІ Ігнатеко Е.В.

11 клас

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учасника Школа Місце Прізвище, ініціали вчителя
1 Ананьєва Анастасія Євгенівна гімназія східних мов №1 І Семенюк С.І.
22 Пащенко Анастасія Олегівна гімназія східних мов №1 І Семенюк С.І.

ПЕРЕМОЖЦІ

ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії
2014-2015н.р.

Прізвище ім'я по батькові учасника Навчальний заклад Клас Місце Прізвище, ім'я, по батькові вчителя
1. Карась Артем КГСМ 8 І Малахатка Л.М.
2. Балука Анастасія Володимирівна КГСМ 8 ІІ Малахатка Л.М.
3. Фуголь Нікіта Сергійович КГСМ 8 ІІ Малахатка Л.М.
4. Баженов Євген Сергійович КГСМ 9 ІІ Малахатка Л.М.
5. Стороженко Олександра КГСМ 9 ІІ Малахатка Л.М.
6. Куценко Ірина Станіславівна КГСМ 9 ІІ Малахатка Л.М.
7. Напненко Ірина Олександрівна КГСМ 9 ІІІ Малахатка Л.О.

ПРОТОКОЛ

проведення ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології Святошинського району м.Києва у 2014-2015 н.р.

учнів 8-х класів

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Школа Код Тести Сума балів Місце Вчитель
1 Назаренко Дарина Євгенівна КГСМ № 1 8-8-331 18 48 ІІ Романова І. Ю.
2 Тихоненко Анна Сергіївна КГСМ № 1 10-12-328 17 12 ІІ Романова І. Ю.
3 Стороженко Анастасія Олександрівна КГСМ № 1 10-11-328 16 18 ІІІ Романова І. Ю.
4 Корованенко Валерія Володимирівна КГСМ № 1 11-7-233 28 12 І Романова І. Ю.

ПЕРЕМОЖЦІ ІІ етапу

Всеукраїнської учнівської олімпіади зі східних мов

Київської гімназії східних мов №1 2014-2015н.р.

Китайська мова

8й клас

1 місце Цзінь Чін Павленок Т.В.
2 місце Байдюк Анастасія Дмитрівна Чжан Марія Куранов Лев Юрійович Чан Борис Линович Севбо Олег Олександрович Ковальова Марія Олександрівна Костюк Тамара Романівна Демченко-Рибак В.М Ковальчук А. О. Павленок Т.В. Павленок Т.В. Павленок Т.В. Павленок Т.В. Павленок Т.В.
3 місце Балука Анастасія Володимирівна Чжан Катерина Щербак Яна Олексіївна Луцький Іван Максимович Кушнерчук Єлизавета Олександрівна Джеріх Гліб Костянтинович Пожарова Єлізавета Сергіївна Порицька Анастасія Павлівна Чжен В.А. Ковальчук А. О. Демченко-Рибак В.М Ткаченко О.І. Ткаченко О.І. Демченко-Рибак В.М Мілюк К.С. Мілюк К.С.

9й клас

1 місце Чень Мей Фан Демченко-Рибак В.М
2 місце Дяденко Діана Олександрівна Зачепило Софія Владиславівна Сократова Л.Г. Демченко-Рибак В.М
3 місце Полева Софія Володимирівна Астахова Євгенія Володимирівна Бісюк Вероніка Олександрівна Донець Катерина Валеріївна Сіра Дарина Ігорівна Сократова Л.Г. Сократова Л.Г. Сократова Л.Г. Сократова Л.Г. Ковальчук А. О.

10й клас

2 місце Чен Цзі Лон Побережна Ганна Євгенівна Сократова Л.Г. Сократова Л.Г.
3 місце Старовойт Катерина Андріївна Іващенко Мєліна Євгенівна Головата Дарина Ігорівна Никитюк Ірина Юріївна Чжен В.А. Сократова Л.Г. Чжен В.А. Сократова Л.Г.

11й клас

1 місце Старовойт Дар’я Андріївна Лі Артем Сьюн Лобода Данило Олексійович Павленок Т.В. Павленок Т.В. Павленок Т.В.
2 місце Пащенко Анастасія Олегівна Айантола Латіфа Мухаммадівна Мілюк К.С. Павленок Т.В.
3 місце Дубач Богдан Іванович Сьомушкіна Маргарита Юріївна Ліпська Яна Олексіївна Мілюк К.С. Павленок Т.В. Павленок Т.В.

38

Японська мова

8й клас

1 місце Бойко Вікторія Валеріївна Чайка Леся Олександрівна Ісаєва М.Б. Ісаєва М.Б.
2 місце Єлісов Ілля Євгенович Нікітішина Карина Дмитрівна Каповська Аліна Віталіївна Ісаєва М.Б. Ісаєва М.Б. Ісаєва М.Б.
3 місце Фомінова Олександра Ігорівна Федоренко Поліна Дмитрівна Ісаєва М.Б. Ісаєва М.Б.

9й клас

2 місце Баженов Євгеній Станіславович Оксенюк Марія Андріївна Кондрат’єва Г.Б. Івахненко Н.Г.
3 місце Яценко Маргарита Дмитрівна Карпенко Микола Сергійович Карпенко З.М. Карпенко З.М.

10й клас

1 місце Семенова Надія Станіславівна Івахненко О.В.
3 місце Артюх Ростислав Віталійович Івахненко О.В.

11й клас

2 місце Горло Ольга Володимирівна Кондрат’єва Г.Б
3 місце Мальченко Анна Михайлівна Кондрат’єва Г.Б

15

Арабська мова

8й клас

2 місце Ель-Арайбі Салі Мухамедівна Бурик К.Ю.
3 місце Сорока Валерій Дмитрович Ель-Салех Діана Фахдівна Бурик К.Ю. Бурик К.Ю.

9й клас

1 місце Михайлюк Марія Олександрівна Саліх Саліх Абд
2 місце Батнін Нелі Саліх Саліх Абд

10й клас

1 місце Стадник Стефанія Вячеславівна Ахмад О.Р.
2 місце Каленга Крістіан Ахмад О.Р.
3 місце Крайній Іван Іванович Ахмад О.Р.

11й клас

1 місце Корованенко Валерія Володимирівна Саліх Саліх Абд
2 місце Нассер Каріма Ахмадівна Саліх Саліх Абд
3 місце Ананьєва Анастасія Євгеніївна Омельяненко Дмитро Олександрович Саліх Саліх Абд Саліх Саліх Абд

12

Турецька мова

9й клас

1 місце Артеменко Вікторія Олександрівна Березовська Н.С.
2 місце Бондаренко Вікторія Володимирівна Березовська Н.С.
3 місце Іващук Павло Романович Березовська Н.С.

10й клас

1 місце Сокольвак Дар’я Юріївна Ухіна Н.М.
2 місце Іванова Анастасія Андріївна Ухіна Н.М.
3 місце Паламаренко Марія Костянтинівна Журавльова Марина Володимирівна Ухіна Н.М. Ухіна Н.М.

11й клас

1 місце Меметова Еліна Айдерівна Ухіна Н.М.
2 місце Гончарук Дар'я Григорівна Ухіна Н.М.
3 місце Аметов Гірей Емільович Пивоварова Анастасія Олександрівна Ухіна Н.М. Ухіна Н.М.

11

Корейська мова

8й клас

3 місце Карась Артем Ігорович Сидорчук І.І.

10й клас

1 місце Тихоненко Анна Сергіївна Сидорчук І.І.

2

Перська мова

9й клас

1 місце Музичук Валерія Віталіївна Семенюк О.П.
2 місце Дідук Лія Русланівна Каменєва Таїсія Геннадіївна Семенюк О.П. Семенюк О.П.
3 місце Чумак Дмитро Олександрович Музичук Володимир Віталійович Семенюк О.П. Семенюк О.П.

5

Мова гінді

11й клас

1 місце Сахні Дмитро Атулович Хмелькова Д.В.
2 місце Толмачова Марія Олегівна Хмелькова Д.В.
3 місце Побережна Віроніка Олегівна Розовенко Вікторія Валентинівна Хмелькова Д.В. Хмелькова Д.В.

РЕЗУЛЬТАТИ

ІІ етапу Київської учнівської олімпіади з комп’ютерної графіки

2014-2015 н.р.

№ з/п ПІБ учня- переможця Навчальний заклад Місце ПІБ учителя, який підготував переможця
1 Галена Орина КГСМ №1 2 Фокіна Т.В.

ВІТАЄМО!

/Files/images/28.gif


Вітаємо наукове товариство гімназистів із нагородами!

28 травня у конференц-залі Президії Національної академії наук України на урочистій церемонії підведення підсумків 2013-2014 навчального року у Київській Малій академії наук учнівської молоді Грамотою Президії Київської Малої академії наук учнівської молоді нагороджено за велику цілеспрямовану роботу з творчо обдарованою учнівською молоддю.Також такими ж Грамотами та цінними подарунками відзначено учнів 11-В класу Маркіну Лізу, яка посіла 2 місце у секції китайська мова та Осницьку Яну, яка посіла 3 місце у секції клінічної медицини на ІІІ (державному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.Подякою Департаменту освіти і науки молоді та спорту Виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) та Київської Малої академії наук учнівської молоді нагороджений Саліх Саліх Абд – вчитель арабської мови за самовіддану роботу з творчо обдарованою учнівською молоддю, високі показники вихованців на ІІ (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України та плідну співпрацю з Київською Малою академією наук учнівської молоді у 2013-2014 навчальному році (відділення іноземної філології та світової літератури).У 2013-2014 навчальному році члени наукового товариства гімназистів посіли 76 призових місць на І (районному), 40 (30 дипломів та 10 грамот) на ІІ (міському) та 2 місця із 3-х учасників на ІІІ (державному) етапах Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

/Files/images/IMG_7215.JPG /Files/images/IMG_9019.JPG

Таланти твої, гімназіє!

21 травня у гімназії відбулося традиційне свято «Таланти твої, гімназіє!»Гімназисти посіли 76 місць (І, ІІ, ІІІ місця) на І (районному), 44 місця на ІІ міському, 2 місця на ІІІ (державному) етапах (із 3-х учасників) Всеукраїнського конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.145 учнів посіли І, ІІ, ІІІ місця на ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових та спеціальних дисциплін.Учениця 11-Б класу Джурик К. посіла І місце на ІІІ (міському) та ІV (підсумковому) етапах Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об`єднаймося ж, брати мої!” у номінації «Література».Переможцями українського відбіркового етапу Міжнародної олімпіади знавців турецької мови стало 26 учнів.15 гімназистів відзначені Дипломами гімназії у спеціальних номінаціях:1. «Учениця року - 2014»: Осницька Яна, учениця 11-Б класу;2. «Кращий дослідник історії України»: Костяк Денис, учень 11-Б класу;3. «Краща дослідниця української діаспори»: Рог Анастасія, учениця 9-В класу;4. «Краща дослідниця педагогічних систем»: Масловська Аліна, учениця 9-В класу;5. «Кращий дослідник історії православ`я»: Шевченко Данило, учень 9-В класу;6. «Надія філософської науки – 2014»: Вербова Олександра, учениця 9-В класу;7. «Надія релігієзнавчих досліджень – 2014»: Головата Дарина, учениця 9-В класу;8. «У науці моє кредо»: Галена Орина, учениця 8-В класу;9. «Поетична весна - 2014»: Конончук Марина, учениця 9-Б класу;10. «Математичний олімп - 2014»: Польова Софія, учениця 8-Б класу;11. «Географічний олімп – 2014»: Баженов Євгеній, учень 8-В класу;12. «Література та фольклор – камертони душі»: Фурсенко Анна, учениця - 8-А класу;13. «Мудрий китайський світ»: Маркіна Ліза, учениця 11-А класу;14. «Фольклористичні студії – 2014»: Астахова Євгенія, учениця 8-Б класу;15. «Англійська мова в перспективах гімназиста»: Білик Вадим, учень 8-В класу.Гімназистів привітали дирекція навчального закладу, педагоги, батьки.

/Files/images/IMG_7116.jpg /Files/images/IMG_7112.jpg /Files/images/IMG_7114.jpg /Files/images/IMG_7118.jpg

/Files/images/IMG_7120.jpg /Files/images/IMG_7122.jpg /Files/images/IMG_7123.jpg /Files/images/IMG_7133.jpg /Files/images/IMG_7141.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 49