/Files/images/iran/atletik058.gif

16/04/2015 р.

Спортивні змагання з міні-футболу серед хлопців 5-6 класів загальноосвітніх навчальних закладів району

Сьогодні відбулася зустріч команд КГСМ №1 та ЗНЗ № 140.Результат гри: і знову, як і завжди, перемогла дружба.

Докладніше: wym-1429686384269

/Files/images/06/DSC02929.JPG /Files/images/06/DSC02937.JPG


15/04/2015 р.

Районні змагання з міні-футболу серед хлопців 5-6 класів загальноосвітніх навчальних закладів району

У Київській гімназії східних мов №1 розпочалися змагання серед учнів ЗНЗ Святошинського району відповідно до календарного плану спортивно-масових заходів районного управління освіти, молоді та спорту , з метою залучення учнів до систематичних занять фізичною культурою і спортом, зміцнення їх здоров’я, популяризації спортивних ігор, запобігання шкідливих звичок серед учнівської молоді.

Сьогодні відбулася зустріч команд КГСМ №1 та гімназії «Академія». Результат гри: перемогла, як завжди, дружба.

Докладніше:wym-1429686269235

/Files/images/06/DSC02729.JPG /Files/images/06/DSC02739.JPG


11/03/2015 р

Змагання із стрільби

11.03.2015 о 14.00 на базі Київської гімназії східних мов № 1 (вул. Львівська, 25) були проведені змагання із стрільби на кубок Товариства сприяння обороні України серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів району.

Метою змагань є: основні пріоритети державної гуманітарної політики щодо національного виховання - це, насамперед, забезпечення громадянського, патріотичного, морального, трудового виховання, формування здорового способу життя, соціальної активності, відповідальності та толерантності.

Відкриваючи змагання, Маленьков А. А., вчитель з навчального предмету «Захист Вітчизни», наголосив, що на важливість всебічного розвитку підростаючого покоління, зокрема, підвищення їх спортивної майстерності, що має ключове значення у формуванні вищих спортивних досягнень.За словами керівника змагань, виявлення найсильніших учасників змагань має стимулювати у юних спортсменів бажання перемоги не лише у кульовій стрільбі, але й прагнення до самовдосконалення.


03/03/2015 р.

Районні спортивні змагання з волейболу серед хлопців 8-11класів загальноосвітніх навчальних закладів Святошинського району

Сьогодні в КГСМ №1 були проведені І етап районних спортивних змагань з волейболу серед хлопців 8-11класів загальноосвітніх навчальних закладів Святошинського району. Захід відбувся відповідно до календарного плану спортивно-масових заходів районного управління освіти та з метою залучення учнів до систематичних занять фізичною культурою і спортом, зміцнення їх здоров’я, популяризації спортивних ігор, запобігання шкідливих звичок серед учнівської молоді.

Наша команда зустрілась з командою ЗНЗ № 140. Перемогла дружба та любов до найпопулярнішого виду спорту – волейболу.

Мета і завдання

1.Розвиток і популяризація волейболу в загальноосвітніх навчальних закладах

2.Підвищення масовості шкільного волейболу.

3.Організація фізкультурно-оздоровчої та виховної роботи в школах.

4. Зміцнення здоров’я дітей та підлітків.

5. Залучення їх до систематичних занять волейболом.

6. Виявлення здібних волейболістів.

7. Виявлення команд-переможців серед загальноосвітніх навчальних закладів в районних змаганнях.

Керівництво змаганнями

Загальне керівництво змаганнями здійснює науково-методичний центр управління освіти Святошинської районної в м. Києві державної адміністрації.

Учасники змагань

Змагання шкільної волейбольної ліги проводяться серед загальноосвітніх навчальних закладів однієї вікової групи учнів 8-11-х класів.

На І етапі виступають збірні команди сформовані з учнів 8-11-х класів у мікрорайонах.

На ІІ-ІІІ етапі (1\4, 1\2, фінал) беруть участь переможці мікрорайонів.

/Files/images/07/DSC01983.JPG

/Files/images/07/DSC01990.JPG

/Files/images/07/DSC01999.JPG


03/02/2015 р.

Проведення районних змагань з баскетболу серед дівчат8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Святошинськогшо району

Районні змагання з баскетболу проводяться відповідно до плану спортивно-масових заходів районного управління освіти та з метою залучення учнів до систематичних занять фізичною культурою і спортом, зміцнення їх здоров’я, популяризації баскетболу серед учнівської молоді та запобігання шкідливих звичок.

Сьогодні комада Київської гімназії східних мов №1 зустріласяз дружньою командою ЗНЗ №50. Перемогла, як завжди, дружба та любов до спорту, баскетболу

/Files/images/basketbol/DSC01382.JPG

/Files/images/basketbol/DSC01387.JPG

Докладніше: wym-1422969173998


20/11/2014 р. «Козацькі забави» - свято спорту та козацької душі

Відповідно до календарного плану спортивно-масових заходів районного управління освіти та з метою залучення учнів молодшої школи до систематичних занять фізичною культурою і спортом, зміцнення їх здоров’я, популяризації рухливих ігор, забав, збереження традицій українського козацтва у Київській гімназії східних мов №1 відбулося проведення III фінального етапу спортивного заходу «Козацькі забави» серед учнів 3-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів Святошинського району м. Києва.

Кожна команда, а їх було вісім ( СШ № 40, СШ №, ЗНЗ № 83, СШ.№ 203, ЗНЗ № 35, ЗНЗ № 253, СШ №, СШ № 185), мріяла вибороти перемогу, тому й докладала для цього чимало зусиль. Учасники були спритними, зібраними, уважними, а головне, веселими і щасливими.

Допомогали командам наблизитись до перемоги і вболівальники. Але все таки перемогла команда КГСМ №1.

Переможці, призери та учасники фіналу нагороджені дипломами управління освіти Святошинського району м. Києва..

А задоволення від розваг отримали всі!

Програма складалася з таких видів:

1. «Човникова естафета» 4х9м. Учні без зупинки, по черзі виконують естафету. Тільки після того, як перший учасник поклав другий кубик, другий учасник притиснувши перший кубик до підлоги продовжує завдання, передаючи естафету на лінії або за лінією старту, торкнувшись партнера.

2. «Лабіринт». Учні змійкою вперед і назад пролізають вертикально крізь трьох обручів і, оббігаючи фішку, передають естафетну паличку партнеру на лінії, або за лінією старту. ( Не проліз один обруч 1 сек., другий обруч 2сек., третій обруч 3 сек.)

3. «Посадка і збір врожаю». Перший учасник з відром, в якому картопля, садить по черзі врожай в обручі, оббігаючи фішку, другий збирає у відро врожай оббігаючи фішку. (Відро можна тримати за ручку і за край однією рукою.)

4. «Перенесення кавунів». Учні тримають у вільній формі два трохи здутих баскетбольних м’яча притиснутий до тулуба і у максимальному темпі долають дистанцію, оббігаючи фішку і на лінії або за лінією старту передають м’ячі партнеру.

5. «Біг з легкоатлетичною паличкою». Учні, не заступаючи за лінію, на максимальній швидкості долають дистанцію і на лінії старту або за лінією старту передають легкоатлетичну паличку.

Дистанція естафет (крім човникової естафети) складалася з 30 м. ( 15 м. до фішки і 15 м. до фінішу)

За лінією старту можна допомагати всім учасникам, учителю, але під час долання естафети може виправити помилку тільки безпосередньо учасник.

Суддівська колегія по обслуговувані фіналу спортивно-масового заходу «Козацькі забави» серед учнів 3-4х класів:

1. Томчак А.В. – головний суддя, вчитель фізичної культури ЗНЗ № 40.

2. Мойсєенко О.М. – секретар, вчитель фізичної культури ЗНЗ № 96.

3. Куркіна Н.І. – суддя, вчитель фізичної культури ЗНЗ № 83.

4. Хриненко Ю.М. - суддя, вчитель фізичної культури ЗНЗ № 203.

5. Случинська Н.А. - суддя, вчитель фізичної культури ЗНЗ № 35.

6. Баранов О.О. - суддя, вчитель фізичної культури ЗНЗ № 253.

7. Хрипта В. П. - суддя, вчитель фізичної культури ЗНЗ № 131.

8. Луценко В.О. - суддя, вчитель фізичної культури ЗНЗ № 185.

/Files/images/sport/DSC00222.JPG

/Files/images/sport/DSC00228.JPG

/Files/images/sport/DSC00334.JPG

/Files/images/sport/DSC00242.JPG

/Files/images/sport/DSC00249.JPG

/Files/images/sport/DSC00235.JPG

/Files/images/sport/DSC00247.JPG

/Files/images/sport/DSC00270.JPG

/Files/images/sport/DSC00271.JPG

/Files/images/sport/DSC00275.JPG

/Files/images/sport/DSC00276.JPG

/Files/images/sport/DSC00288.JPG

/Files/images/sport/DSC00291.JPG

/Files/images/sport/DSC00302.JPG

/Files/images/sport/DSC00328.JPG

/Files/images/sport/DSC00333.JPG

/Files/images/sport/DSC00330.JPG


19/11/2014 р.

Організація педагогічної діяльності вчителя на уроках фізичної культури

Київська гімназія східних мов №1 гостинно зустріла вчителів фізичної культури Святошинського району, які зібралися на семінарське заняття. Вчителів вітали та розповідала історію гімназії, а також її традиції заступник директора з– виховної роботи Герасимчук Н. О. та вчителі фізичної культури Худжамова Т. П. та Кобилянська Л. М., які творчо втілюють в роботу свої знання, вміння та навички, вміють оперативно розв’язувати поставлені завдання.

На семінарі розглядалися питання по проведенню спортивно – масових заходів в листопаді – грудні поточного року, планувалися заходи на майбутнє, а саме «Сортивні надії Святошинського району», були надані методичні рекомендації для підготовки та проведення міського етапу Всеукраїнської Олімпіади з фізичної культури. Велика увага була приділенна питанням педагогічної діяльності вчителя на уроках фізичної культури, особистісний підхід та вимоги до кожного учня,

З позитивними емоціями та новими здобутками педагоги роз’їхалися по школах. Побажаємо їм успіхів та нових досягнень!

/Files/images/sport/DSC00208.JPG

/Files/images/sport/DSC00209.JPG

/Files/images/sport/DSC00212.JPG

/Files/images/sport/DSC00218.JPG

/Files/images/sport/DSC00216.JPG

16/10/2014 р. Фінальні районні змагання на приз «Шкіряний м’яч»

Змагання організовуються в рамках Всеукраїнського турніру на призи клубу „Шкіряний м’яч”, що проводяться з метою підвищення масовості дитячо-юнацького футболу, організації фізкультурно-оздоровчої і виховної роботи в загальноосвітніх школах, зміцнення здоров’я дітей та підлітків, залучення їх до регулярних занять футболом, виявлення здібних футболістів, популяризації та розвитку футболу. Вікові групи від одинадцяти до тринадцяти років.

Відбірковий турнір на приз “Шкіряний м’яч” стартував у Святошинському районі міста Києва у перших числах жовтня. А сьогодні, 16 жовтня 2014 р., у гімназії № 154 (Святошинський район) відбулися фінальні змагання.

Команда Київської гімназії східних мов №1, яка увійшла до фіналу, змагалась за призове місце. Після напруженої боротьби юні футболісти-гімназисти здобули ІІ місце. Самі футболісти зізнаються, що “Шкіряний м’яч” – це не лише спроба довести свою першість. Це і добра нагода продемонструвати командну згуртованість.

Досвідчені, фахові вчителі фізичної культури Худжамова Т. П. та Кобилянська Л. Г. навчають своїх учнів - майбутніх чемпіонів України, виховуючи в нихлюдяність та прагнення до здорового способу життя.

/Files/images/IMG_02460000.JPG

/Files/images/IMG_0266666666666666.JPG

Докладніше фоторепортаж події: wym-1413641577731

08/09/2014 - 12/09/2014 ТИЖДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ

Фізкультура – кращий друг!
Спорт – життя та міцний дух!

Під таким гаслом, в рамках відзначення Дня фізичної культури та спорту з 08 вересня по 12 вересня 2014 року, в Київській гімназії східних мов №1 пройшло веселе спортивне свято – День здоров’я.

Традиційно свято проходить на початку вересня і є найбільш очікуваним заходом Олімпійського тижня. Школярі із захопленням чекають цього дня, щоб взяти участь у спортивних змаганнях і подихати свіжим повітрям.

На тижні Фізичної культури та спорту проводились різноманітні змагання та вікторини. Міжкласні змагання виявили майбутніх чемпіонів, які будуть представляти гімназію на районних та міських спортивних змаганнях.

Завдяки спільним зусиллям учителів, учнів та батьків день пройшов цікаво, діти отримали багато позитивних емоцій, а головним стало те, що спорт об’єднав усіх!

Фоторепортаж шкільних змагань

/Files/images/IMG_0186.JPG

/Files/images/IMG_0192.JPG

/Files/images/IMG_0183.JPG

/Files/images/IMG_0206.JPG

/Files/images/IMG_0210.JPG

/Files/images/IMG_0213.JPG

/Files/images/IMG_0216.JPG

/Files/images/IMG_0218.JPG

/Files/images/IMG_0223.JPG

ТИЖДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ

в Київській гімназії східних мов №1

Заходи Клас, дата час Відповідальні
1 «Козацькі забави 4 клас 09/09/2014 о 13-30 Кобилянська Л.М. Худжамова Т.П.
2 «Веселі старти» 3 клас 11/09/ о 13-00 Кобилянська Л.М. Худжамова Т.П.
3 «Олімпійські лелеча та» 5 клас 10/09/2014 о 13-00 Кобилянська Л.М. Худжамова Т.П.
4 «Старти надій» 7 клас 11/09/2014 о 14-00 Вчителі фізичної культури
5 Змагання з футболу 6 клас 10/09/2014 о14-00 7-8 клас 11/09/2014 0 15-00 10-11 клас 12/09/2014 о 15-00 Осадйий М. І. Герасимчук М.М.
6 Змагання з волейболу 9 клас 11/09/2014 0 14-00 Кобилянська Л.М. Худжамова Т.П.
7 Конкурс малюнків 4-6 клас 08/09/2014 12/09/2014 Вчителі фізичної культури

2014-2015 н.р.

Спортивні досягнення учнів

Київської гімназії східних мов №1

у 2011 – 2014 н.р.

2011- 2012 н.р.

1. «Козацькі забави» - 1 місце (район)

2. «Олімпійське лелеченя» - 1 місце (район)

2 місце (місто)

3. «Шкільна футбольна ліга» - 2 місце (район)

4. «Шкіряний м`яч» - 2 місце (район)

5. «Козацький гарт» - 2 місце (район)

6. «Старти надій» - 2 місце (район)

7. «Волейбол» /хлопці/ - 1 місце (район)

8. «Волейбол» /дівчата/ - 2 місце (район)

9. «Силова гімнастика» - 2 місце (район)

10. «Міні футбол» - 2 місце (район)

Підсумок: Загальне друге місце у спартакіаді району.

2012-2013 н. р.

1. «Козацькі забави» - 1 місце (район)

2. «Олімпійське лелеченя» - 1 місце (район)

2 місце (місто)

3. «Шкільна футбольна ліга» - 2 місце (район)

4. «Шкіряний м`яч» - 2 місце (район)

5. «Козацький гарт» - 3 місце (район)

6. «Старти надій» - 2 місце (район)

7. «Волейбол» /хлопці/ - 2 місце (район)

8. «Волейбол» /дівчата/ - 2 місце (район)

9. «Силова гімнастика» - 2 місце (район)

10. «Міні футбол» - 2 місце (район)

Підсумок: Загальне друге місце у спартакіаді району.

2013-2014 н. р.

1. «Козацькі забави» - 1 місце (район)

2. «Олімпійське лелеченя» - 1 місце (район)

2 місце (місто)

3. «Шкільна футбольна ліга» - 2 місце (район)

4. «Шкіряний м`яч» - 2 місце (район)

5. «Козацький гарт» - 3 місце (район)

6. «Старти надій» - 3 місце (район)

7. «Волейбол» /хлопці/ - 2 місце (район)

8. «Волейбол» /дівчата/ - 2 місце (район)

9. «Силова гімнастика» - 2 місце (район)

10. «Міні футбол» - 2 місце (район)

11. Олімпіада серед 11 класів – 5 місце (район)

12. «Баскетбол» 9-11 класи – 5 місце (район)

Підсумок: Загальне друге місце у спартакіаді району.

Стан фізичного виховання,
забезпечення умов для збереження здоров’я учнів

Відповідно до частини 10 ст. 19 Закону України «Про охорону дитинства», спільного наказу Міністерства охорони здоров»я України та Міністерства освіти і науки України від 20.07.2009 №518/674 «Про забезпечення медико-педагогічного контролю за фізичним вихованням учнів у загальноосвітніх навчальних закладах», наказу Міністерства освіти і науки України від 06.11.2008р. №1008 «Про невідкладні заходи щодо збереження здоров’я учнів під час проведення занять з фізичної культури, захисту Вітчизни та позакласних спортивно-масових заходів» та з метою своєчасного визначення рівня функціональних можливостей організму, адекватності фізичних навантажень стану здоров’я учнів в гімназії постійно здійснюється внутрішньо-шкільний контроль за станом викладання предмету «Фізична культура».

Оцінку стану здоров’я учнів з подальшим розподілом їх на групи для занять фізичною культурою здійснює медична сестра гімназії за результатами:

1) обов’язкового медичного профілактичного огляду;

2)функціональних проб з додаванням фізичного навантаження (проба Руф’є).

Відповідно до Правил безпеки під час проведення занять з фізичної культури і спорту в загальноосвітніх навчальних закладах, всі учні гімназії є присутніми на уроках з фізичної культури, незалежно від рівня фізичного розвитку, групи для занять фізичною культурою, а також тимчасово звільнені.

Допустиме навантаження на уроці для тих учнів, які за станом здоров’я належать до підготовчої та спеціальних груп і відвідують уроки фізичної культури, встановлюють вчителі фізкультури.

Розподіл учнів по медичним групам здійснюється відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 20.07.2009 р. №518/674 «Про забезпечення медико-педагогічного контролю за фізичним вихованням учнів у загальноосвітніх навчальних закладах» та наказів по гімназії.

Рік Всього учнів Звільнено Спецмед. група Підготовча Основна
2011-2012 1099 11 62 384 642
2012-2013 1107 10 60 445 592
2013-2014 1118 12 47 338 525

Адміністрація, лікар-педіатр та медична сестра систематично проводять медико-педагогічний контроль за фізичним вихованням учнів на уроках фізичної культури шляхом: ознайомлення з навчально-методичною документацією (класний журнал, календарний план, конспект уроку); контролю за навантаженням учнів, віднесених за станом здоров’я до основної, підготовчої, спеціальної групи під час проведення уроків із фізичної культури (до уваги беруться показники ЗЩУ, МЩУ, ЧСС, зображення фізіологічної кривої); оцінки методики проведення уроків з фізичної культури; оцінки гігієнічних умов місць проведення уроків; контролю відповідності одягу та взуття умовам проведення занять; хронометражу уроку та вивченню реакції організму дітей на фізичне навантаження.

Усі ці заходи дають можливість попередити перевантаження організму дитини та раціонально дозувати фізичне навантаження на уроці.

Відповідно до вимог «Типового положення про навчання з питань охорони праці» вчителі фізкультури проводять вступний, первинний, позаплановий інструктажі з безпеки життєдіяльності.

У гімназії працюють спортивні гуртки баскетболу, волейболу, гандболу, бального танцю та секції тенісу, які користуються великою популярністю серед учнів.

Кiлькiсть переглядiв: 154